o firmie

Koncept Wydawnictwo

Firma KONCEPT została założona w 1995 r., zaś na rynku wydawniczym działa od 1998 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, udało się nam stworzyć wiele ogólnopolskich tytułów prasowych, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i edytorskim, skutecznie docierających do różnorodnych grup uczestników rynku.
Z myślą o zamożnych inwestorach od 2005 r. wydajemy dwumiesięcznik „Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów” - ekskluzywny magazyn, poruszający tematykę architektury, projektowania wnętrz i ogrodów oraz luksusowego stylu życia (www.swiatrezydencji.pl). Jego wydania specjalne to „Vademecum Dizajnu” oraz „Kuchnie i Łazienki” – tytuły, w których znaleźć można inspiracje jak niebanalnie urządzić poszczególne wnętrza, pokazujemy najciekawsze produkty oraz aktualne trendy wzornicze.
W wydawanych przez nas katalogach projektowych „Najciekawsze Projekty”, „Katalog Małych Domów”, „ABC Architektury Drewnianej”, Katalog Domów Drewnianych”, a także kwartalniku „Buduj Energooszczędnie” osoby poszukujące projektu domu, ciekawych rozwiązań oraz technologii, znajdą wiele interesujących porad i fachowo przygotowane prezentacje.


Pozostałe rodzaje działalności firmy KONCEPT:

- działalność poligraficzna
więcej informacji na stronie www.koncept-drukarnia.pl

- działalność reklamowa/projektowanie graficzne
więcej informacji na stronie www.koncept-studio.com.pl


nasze

Wydania

oferty

Pracy

Jesteś ambitny i gotowy na wyzwania? Dołącz do nas!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym Wydawnictwie, prześlij swoją aplikację (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) na odpowiedni adres z zakładki Kontakt.

Prosimy również o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane oferty.